Východočeské divadlo zve děti do zákulisí

38
Foto: Tereza Dostálová

Pardubice, 8. června 2017 – V neděli 11. června znovu po roce otevře Východočeské divadlo Pardubice svou „divadelní kuchyň“, do které nechá nahlédnout tentokrát nejmladší diváky. Mimořádný DĚTSKÝ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, v rámci něhož budou mít malí divadelní nadšenci možnost prožít odpoledne plné zábavy a aktivit spojených s kouzelným světem divadla, startuje ve 14.00 hodin.

Prohlídky zákulisí budou probíhat po dvaceti minutách. Letošní Dětský den otevřených dveří se ponese v duchu pohádkového příběhu lásky Kráska a zvíře, který v červnu divadlo uvádí na letní scéně na Kunětické hoře.

„Procházka divadlem bude navozovat dojem, že jdeme na návštěvu do tajemného zámku, kde nás přivítá Kráska a samozřejmě i Zvíře. V průběhu cesty budou děti plnit zajímavé úkoly, za jejichž splnění od nás obdrží malou pozornost. Během tohoto zábavného odpoledne se děti také dozvědí, co pro ně divadlo plánuje na podzim, na které konkrétní pohádky se mohou těšit, pokud si pořídí Pohádkové předplatné na nadcházející sezónu,“ láká na jedinečné chvíle v zákulisí divadla Iva Králová z obchodního oddělení a dodává: „Abychom se všem dětem mohli řádně věnovat, skupinky budou omezené na dvacet osob. První prohlídky jsou nyní už sice téměř vyprodané, věříme však, že se dostane na všechny zájemce.“

Zdroj: TZ