Magdalénská pouť v Lázních Bohdanči už tento víkend

435

Lázně Bohdaneč, 17. července 2017 – Město Lázně Bohdaneč ve spolupráci s Městsko-lázeňským informačním centrem si Vás dovolují pozvat v sobotu 22. července 2017 na Magdalénskou pouť na Masarykově náměstí.

Pouť bude zahájena ve 13 hodin Magdalénskou mší v kostele sv. Maří Magdalény. Po mši vystoupí v kostele kapela akustické hudby z Vysočiny Žalozpěv.

Vlastní program na náměstí začíná v 15 hodin. Nebudou chybět stánky s regionálními produkty a pouťové atrakce, výtvarná dílna či malování na obličej. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení cimbálové muziky Kobylka a country kapely Tomy Opočno.

Připraveny jsou komentované prohlídky radnice a kostela. Kdo se nebojí výšek, může navštívit kostelní věžní světničku, která byla ještě počátkem minulého století obydlena.

V pořadí pátý ročník „Magdalénky“ je důkazem toho, že poutě k létu v Lázních Bohdanči prostě patří.

Zdroj: Město Lázně Bohdaneč